אורן הציל אותי ממחלת לב

הרופאים אמרו לצבי מרמת השרון שלא ניתן לשפר את מחלת הלב שלו. לאחר טיפולים אצל אורן זריף – הבדיקות העידו על נס רפואי, והפרופסור נדהם

צבי פ., תושב רמת השרון, שב לחייך לאחר שחייו ניצלו בזכות טיפול אצל אורן זריף, המטפל בכוחות התת-מודע.
צבי טופל בבית החולים בשל מחלת הלב שלו, שם נאמר לו כי מצבו הולך ומתדרדר ואין יותר מה לעשות. הוא כבר השלים עם העובדה שזמנו קצר. “מיום ליום נחלשתי”, מספר צבי, “ועל מנת לעלות 15 מדרגות לחדר השינה בביתי, נאלצתי לנוח 3 פעמים. משקלי ירד ל- 50 ק”ג, ולא היה לי תיאבון לאכול. הפסקתי ללכת לרופאים”.
הכל השתנה לטובה כשקרא צבי בעיתון על אורן זריף. הוא החליט לנסות, למרות שמכריו אמרו לו שמדובר בבזבוז זמן. בתחילה סיפר לאורן רק על בעיה בידו הימנית, שהפסיקה לתפקד. כעבור 5 טיפולים הוא חש שלא רק שהיד חזרה לתפקד – אלא גם הרגשתו הכללית טובה יותר.
אז החליט לספר לאורן על בעייתו האמיתית בלב. מספר צבי: “אורן אמר לי – כעת אטפל בלבך, לאחר מכן תלך לבית החולים לאקו לב ונראה מה יגידו אז. אחרי הטיפול ה- 12 היה לי תור לאקו לב. וראה זה פלא: מצבי השתנה לטובה! הרופאים לא ידעו להסביר למה. הפרופסור היה המום”.
“העובדות אומרות הכל”, ממשיך צבי. “היום אני מסוגל ללכת כבר 20 דקות ברציפות והרגשתי טובה. רופאת המשפחה שראתה אותי אמרה לי: סוף סוף אתה מחייך, עד עכשיו רק בכית. היום אני נוהג שוב, יוצא לפגישות עם חברים כבעבר, ומקווה להמשך שיפור במצבי”.

44121294 - video player

אודות המחבר

השארת תגובה