אורן זריף הציל את הרגל שלי מקטיעה

מעידה מישל ג., אשר סבלה מנמק ברגלה והרופאים אמרו לה שאין מנוס מכריתה. זריף טיפל בה בכוחות התת מודע והתאים לה מזרן מגנטי לישון עליו – והנמק נעלם!

מישל ג. ובעלה לא מפסיקים להלל ולשבח את אורן זריף, המטפל בכוחות התת מודע. אלמלא החליטו לגשת לקליניקה של זריף, מישל היתה מאבדת את הרגל שלה.

מישל סבלה מנמק ברגלה. הרופאים בבית החולים אמרו לה שאין מה לעשות, ואין מנוס מניתוח קטיעת הרגל כדי למנוע סיבוכים. מישל ובעלה פנו גם לרופאים פרטיים, אך גם אלו לא מצאו פתרון. עד שכמוצא אחרון, בני הזוג החליטו לפנות אל אורן זריף.
“אמרתי לאשתי שיש אלוהים בשמים והוא שולח אותנו אל אורן זריף כדי שיציל לה את הרגל”, מספר הבעל. וכך אכן היה.

מישל: “אורן בדק אותי ואמר לי שאמנם הגעתי אליו ברגע האחרון, אבל הוא יוכל לעזור לי. הוא נתן לי פלטה מגנטית וקפסולות של צמחי מרפא, ואמר לי לשים את הפלטה מתחת למזרן שלי, לשתות שתי קפסולות ביום, ולחזור אליו כעבור שבועיים. עשיתי מה שהוא אמר וחזרתי לטיפולים נוספים”.
מיום ליום חשה מישל את השיפור, והאדמומיות ברגל הלכה ונעלמה. בתוך זמן קצר ותשעה טיפולים – הנמק נעלם! מישל לא האמינה שהרגל שלה כעת בריאה.
“אכן יש אלוהים בשמים והוא שלח אותי אל אורן זריף כדי שיציל לי את הרגל”, אומרת מישל. “אורן אדם גדול, רק בזכותו אני לא יושבת עכשיו בכסא גלגלים. אין לנו מילים להודות לו”.

44121294 - video player

אודות המחבר

השארת תגובה