בזכות אורן זריף זרקתי את מקל ההליכה!

אברהם ס’: “הרופאים לא ידעו למה אני מתקשה בהליכה ורצו לנתח אותי * בתוך 3 טיפולים אורן החזיר אותי ללכת כמו פעם”

אברהם ס. מבת ים מאושר: מבלי לעבור ניתוח, הוא חזר ללכת על שתי רגליו מבלי שיזדקק למקל ההליכה שליווה אותו זמן רב. והכל בזכות 3 טיפולים של אורן זריף בשיטת תת המודע.
אברהם: “הגעתי אל אורן עם בעיה באצבעות כף היד, ובעיה בהליכה, שאילצה אותי ללכת בעזרת מקל. והנה, לא ייאמן, בתוך 3 טיפולים אורן גרם לי לעמוד על הרגליים ובזכותו זרקתי את המקל…”
אברהם, לשעבר עובד בתעשיה הצבאית והיום מתפרנס למחייתו כשומר, ממשיך להגיע לטיפולים של זריף ואומר: “לדעתי כולם צריכים להגיע לטיפול של אורן זריף, ולא אוטומטית לעבור ניתוחים שאינם הכרחיים. הרופאים רצו לנתח אותי, אבל לא הצליחו להגיע למסקנה ממה נובעת הבעיה שלי בהליכה – האם זה בעקבות אירוע מוחי, האם בעיה בגב… אורן הצליח לעזור לי ואני מרגיש כעת הרבה הרבה יותר טוב, בלי ניתוח!”

“כלום לא עזר”
תמרה ז. מאשקלון ניסתה הכל כדי להיפטר מהכאבים ברגל. היא ביקרה אצל רופאים ואצל אוסתאופתים, היא ניסתה מסאג’ים וניסתה בוץ בים המלח. אבל הכאבים לא חלפו.
“סבלתי מאוד”, היא מספרת, “לא יכולתי ללכת טוב, והכאבים ליוו אותי גם בעמידה, גם בישיבה וגם בשכיבה. הייתי חסרת אונים. עד שהמליצו לי לגשת אל אורן זריף”.
לדברי תמרה, שלושה ביקורים בלבד אצל זריף הספיקו כדי לשנות את התמונה. “בפעם הראשונה באתי אליו עם מלווה, כי לא יכולתי ללכת לבד. היום, בביקור הרביעי, כבר באתי לכאן לבד, כי ברוך השם בזכות אורן אני כבר יכולה ללכת”.
תמרה, לשעבר מהנדסת בניין ותיקה, וכיום עובדת בתחום האינטרנט: “עכשיו אני מרגישה מצוין, הכאבים חלפו ואני מאושרת. אני מספרת לכל מי שאני מכירה על אורן זריף, שיידעו שקיים אדם כזה שעושה ניסים…”

“הסבל הסתיים”
“אורן זריף הוא מלאף בגוף של אדם, אין עוד אנשים כמוהו ביקום הזה!”. כך אומר ליאור לוטה אבבה, עולה ותיק מאתיופיה, לאחר שטופל בהצלחה אצל זריף.
“סבלתי משך 15 שנים מכאבים עזים בכל הגוף”, מספר ליאור. “הייתי אצל כל הרופאים בארץ, אבל אף אחד לא ידע מה יש לי. ראיתי פרסומים על אורן זריף והחלטתי להגיע.
“אורן הבטיח שיעזור לי, והאמנתי בו. ואכן, בערך שעה אחרי הטיפול הראשון, כבר התחלתי להרגיש טוב יותר. המשכתי להגיע אל אורן, והוא ריפא אותי לחלוטין! זה מדהים שאני לא סובל יותר מכאבים בזכותו. אני ממליץ לכל אחד שסובל להגיע אל אורן. לא צריך לסבול סתם, כמו שאני סבלתי 15 שנה”…

44121294 - video player

אודות המחבר

השארת תגובה