בעיות גב ועמוד השדרה והדרכים להתמודד עמן
רק בישראל יותר ויותר אנשים יסבלו במהלך חייהם מבעיות גב ועמוד השדרה. הדרכים להתמודד עמן עשויות להיות חלוקות ואינן תמיד אפקטיביות. מה עושים ואיך מתמודדים איתן?

ברוב המקרים בהם התלוננו אנשים על בעיות גב ועמוד השדרה, התבקשו לפנות לקבלת טיפול רפואי שיציע משככי כאבים במקרה הטוב או ניתוח בגב ועמוד השדרה במקרה הפחות טוב. בכל מקרה, יעידו רבים כי מדובר בהליך שבמקרים רבים אינו אפקטיבי עבורם.
טיפול בבעיות גב ועמוד השדרה בדרך הטבעית
אורן זריף הינו הילר ומטפל בשיטת תת המודע והפסיכוקינזיס מזה 30 שנים. ייתכן כי השם יצלצל לכם מוכר מתוכניות הטלוויזיה ושעשועונים בהם השתתף. יש שיגידו כי מדובר באדם הזוי ושנוי במחלוקת, אך כל זאת אינו מפריע לזריף להאמין כי ניתן להיות גם אדם המרעיף שפע של הומור עצמי וגם מטפל מקצועי, רגיש ומסור לעבודתו ולמטופליו.

אורן זריף – הילר בעל ניסיון ומוניטין או אדם שנוי במחלוקת?
יש שירימו גבה בנוגע עיסוקיו של זריף בענף הטיפולי, וזאת מאחר כי נחשפו אל אמירותיו בתקשורת. זריף שכיכב בעבר בתוכניות טלוויזיה ושעשועונים כגון “גולסטאר” ו-“הקודחים” הפגין שפע של הומור עצמי והצליח ליצור רושם של אדם השנוי במחלוקת. יחד עם זאת, זריף מאמין כי לא קיימת כל סתירה בין הדברים, וניתן להיות אדם מלא בהומור עצמי וגם הילר המבצע את עבודתו במקצועיות ובמסירות רבה.

לאורך השנים הגיעו אל זריף מספר רב של מטופלים וביניהם גם: רופאים ופרופסורים, אנשי מדע, עורכי דין, רבנים וידוענים. כולם מעידים על הצלחותיו הטיפוליים וזאת כנגד כל הסיכויים. אף אחד אינו יודע להסביר את התופעה וכיצד הצליח זריף להעלים את הבעיות והכאבים, אך העובדות מדברות בעד עצמן.

לזריף ניסיון עשיר בטיפול בבעיות גב עליון ותחתון, בעיות גב ועמוד השדרה והדרכים לסייע על מנת להעלימן.

אורן זריף אינו רופא אך תומך באופן מלא בשיטות הרפואה הקונבנציונלית ובמקרים בהם ירגיש כי תידרש התערבות רפואית מקצועית, יפנה את מטופליו אל קבלת הטיפול הטוב ביותר עבורם אצל הטובים בתחום.

אודות המחבר

השארת תגובה