הבטן הרכה – טיפול הירידה במשקל של אורן זריף מביא תוצאות מוכחות!

עודף משקל והשמנה הם בעיות שהולכת ומחמירות בעולם בכלל ובארץ בפרט. ילדים ומבוגרים מתמודדים עם דיאטות ונלחמים במשקל ובעצמם כדי להגיע למשל תקין ובריא, ובכדי להרגיש טוב עם עצמם.
בהרבה מקרים המאבק הוא ארוך ומייגע, וברגע שמפסיקים את משטר הדיאטה הקפדני המשקל מוצא את דרכו חזרה.
בעיה נוספת היא משקל תקוע- כאשר למרות התפריט המוקפד, העמידה בפיתויים והספורט המשקל פשוט מסרב לרדת.
אורן זריף, מומחה מוביל, המטפל מזה 20 שנים באלפי אנשים מהארץ ומרחבי העולם בשיטת הפסיכוקינזיס, מטפל בכוחות התת מודע בשלל הבעיות והמחלות הקיימות כיום בקרב אנשים. נוחל הצלחה מרובה גם בתחום הדיאטות והירידה במשקל.

“ירדתי 17 ק”ג בחודשיים!”
התחלתי טיפול וירדתי 14 ק”ג, מספרת מינה מנתיבות: “בחודש אחרון נתקעתי טיפה, באתי שוב והתחלתי שוב להוריד. סה”כ ירדתי 17 ק”ג. אני לא רעבה, והתחושה היא טובה”.

הסקפטיות שהתפוגגה אל מול התוצאות
אראל אורן, מר ישראל 2003, מספר על המפגש עם אורן זריף. “הגעתי אליו כדי לראות במה מדובר, פגשתי אדם מאוד נחמד ואדיב, איש רציני ומוצלח. אני עשיתי עד היום הרבה תוכניות חיטוב והכנות לתחרויות ואני מוכרח לציין שמאז שהתחלתי אצל אורן את הטיפולים האנרגטיים אצל אורן, אני מרגיש הרבה יותר אנרגטי, אין לי רעב, ואני מרגיש יותר ממוקד במטרה. אני ממליץ למטופלים שלי אם יש להם נפילות, עייפות, או נשברים מסיבה אישית פשוט להגיע לאורן כי מה שהוא עושה באמת עוזר. בנוסף אורן גם עזר לכאבי הגב שלי, אחרי 17שנים של אימונים והרמת משקלים כבדים”.

ירידה משמעותית ממשקל גבוה
רוב המטופלים אשר מגיעים לזריף כבר ניסו את כל שיטות הטיפול האפשריות, ביקרו אצל מיטב הרופאים, והגיעו לזריף כתקווה אחרונה – שם הם מצאו פתרון יעיל ואפקטיבי למצבם.
“כשהגעתי לאורן הייתי במשקל של 136 ק”ג, קיבלתי מה שקיבלתי וירדתי במשקל כ-27 ק”ג ” מספר מנחם מקרית שמונה.

זריף התפרסם בכל ערוצי התקשורת בארץ ובעולם והצליח להוכיח באופן חד משמעי כי כוחותיו המיוחדים מסוגלים לסייע ב- 90% מהמקרים. ביחס לאלפי מטופלים שזריף מטפל בהם מדי חודש בארץ ובעולם, ניתן לספור על יד אחת את המקרים הבודדים בהם לא צלח הטיפול.

44121294 - video player

אודות המחבר

השארת תגובה