היד הפגועה חזרה לתפקד בעקבות טיפולים של אורן זריף

דוד ח’ עבר אירוע מוחי שגרם לכף ידו השמאלית להיות קפוצה וצמודה לבטן * לרופאים לא היה פתרון, אבל ב-3 טיפולים בשיטת תת המודע – היד השתחררה!
“שאלוהים ישמור אותו, חבל שאין לנו עוד כמה מיליונים כמוהו…”, כך אמר דוד ח’ על אורן זריף, שהציל את ידו הפגועה בשלושה טיפולים בלבד.
דוד לקה באירוע מוחי שפגע קשות בתפקוד ידו השמאלית. כף היד נותרה סגורה וקפוצה תמיד, וצמודה לבטן בלא יכולת להשתחרר. “המצב הפריע לי מאוד”, אומר דוד, “הלכתי לרופאים שמילאו אותי בכדורים שרק גרמו לי נזק. הלכתי גם לפיזיותרפיה, ללא שום שיפור במצב…”
דוד החליט לפנות לטיפול אצל אורן זריף, והופתע ממהירות ההצלחה: “בשלושה טיפולים בלבד אורן זריף הצליח ליישר לי את כף היד, זה פשוט מדהים”, מתאר דוד, “עכשיו היד כבר לא צמודה לבטן, ואני פותח וסוגר אותה, ושוב סוגר ופותח… פעם לא יכולתי לעשות את זה! אני מודה לאורן על העזרה ומאחל לו בריאות ושימשיך לעזור לאנשים”.
“נולדתי מחדש”
השף הוותיק ישראל מ. סבל זמן רב מאוד מכאבי גב נוראיים וצוואר תפוס, עקב פריצת דיסק. “אף אחד לא ידע איך לעזור לי”, מספר ישראל, ניסיתי את כל מה שנותנת הרפואה רגילה, כולל תרופות ודיקור סיני, אבל המשכתי לסבול…
“הייתי שבר כלי, נעדרתי הרבה מהעבודה, ולא ראיתי שום שמחה ואושר, עד שנתקלתי באדם שהחזיר אותי לחיים. הגעתי לטיפולים של אורן זריף, בשיטת תת המודע, והתברר לי שאצלו יש אור בקצה המנהרה. לאחר הטיפולים חזרתי לעצמי, כאילו נולדתי מחדש… חזרתי אפילו לעסוק בספורט!
“הגעתי לכאן תשוש”, ממשיך ישראל, “אבל מאורן קיבלתי ים של אנרגיות חיוביות. כן ירבו כמוהו, אין לי מילים להודות לו על הטיפול המוצלח”.

אודות המחבר

השארת תגובה