הרופא הביא את רעייתו לאורן זריף – והופתע

ד”ר נתן כ’, אורתופד מירושלים, הביא את רעייתו, שסבלה מקרע בכתף, לטיפולים בשיטת תת המודע * חבריו הרופאים אמרו שהרפואה הרגילה לא יכולה לעזור * “אמרו לי להתרגל לכאב”, מספרת האשה, “אבל בזכות אורן זריף המצב מאוד השתפר!”

כשהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לעזור – ייתכן מאוד שדווקא שיטת תת המודע תצליח לפתור את הבעיה. כך יודעים גם רופאים רבים, ובהם ד”ר נתן כ., אורתופד ותיק מירושלים.
רעייתו של הרופא סבלה מקרע בשרירי הכתף הימנית, מה שגרם לה לכאבי תופת. “לקחתי אותה לטיפולים קונבנציונליים, וגם לבדיקות אצל חבריי הרופאים המומחים”, מספר נתן, “אבל התשובה שלהם היתה שאין מה לעשות במקרה כזה, ועל אשתי להתרגל לחיות עם הכאבים”.
“לא הסכמתי להתרגל לכאב”, מוסיפה האשה, “ולכן החלטנו לנסות טיפול של אורן זריף בירושלים. הגעתי אליו אחרי 4 לילות שלא הצלחתי לישון בלילה. אבל מאז הטיפול של אורן – אני ישנה בלילות!
“המצב מאוד השתפר בזכות הטיפול של אורן. אני מרגישה הרבה יותר טוב”.
– כרופא אורתופד, מה הטיפול הקונבנציונלי לקרע כזה בכתף?
“ניסינו טיפולים בפיזיותרפיה, שלא עזרו, אז הברירה הנותרת היא טיפול כירורגי, שיכול להגיע להחלפת חלק מהפרק. אבל גם זה לא יכול לתת ביטחון שזה יעזור”.
– אז איך אתה מסביר את הצלחת השיטה של אורן זריף?
“אני לא יודע להסביר, אבל העובדות מדברות!”

האצבע ניצלה מקטיעה
גלינה, תושבת ראשון לציון, סבלה מנמק חמור באצבע רגלה, כתוצאה ממחלת הסכרת. “הדם לא זרם לאצבע”, מספרת גלינה, “סבלתי מכאבים ברגל, והרופאים אמרו שאין ברירה אלא לקטוע את האצבע…”
גלינה הגיעה בליווי בתה אל הקליניקה של זריף, ובעזרת הטיפולים הרגישה שיפור. “אורן החזיר לי את זרימת הדם לאצבע”, מספרת גלינה, “הכאבים חלפו ועכשיו אני מרגישה טוב מאוד!”
גלינה הלכה לביקורת אצל הרופא, והוא נותר המום. “הרופא לא הבין מה קרה פתאום לרגל, ואיך הנמק נעלם”, מספרת בתה של גלינה. “הרופא אמר שכבר לא צריך לקטוע את האצבע, אלא רק לבוא לביקורת פעם בשלושה חודשים… אורן הציל לאמי את האצבע ואנו מודים לו על כך מאוד!”

44121294 - video player

אודות המחבר

השארת תגובה