לאחר 12 שנה: חולה שלקתה בארוע מוחי קמה והחלה ללכת!

נס במרפאתו של איש הכוחות העל טבעיים אורן זריף * האשה: “חשתי זרמים חזקים ברגליים וכעבור דקות הצלחתי לצעוד בכוחות עצמי”

מחזה מרגש התרחש השבוע במרפאתו של אורן זריף, איש הכוחות העל טבעיים: חולה שלקתה לפני 12 שנה בארוע מוחי – קמה והחלה לצעוד בחופשיות.
האשה – ר.ל. (השם המלא שמור), בשנות החמישים לחייה, המתגוררת באיזור ירושלים – הגיעה למרפאתו של זריף בעקבות המלצות, לאחר שנואשה מהטיפולים הקונבנציונליים שעברה בשנים האחרונות.

מאז לקתה ב-C.V.A, התקשתה ר.ל. ללכת וצעדה בעזרת הליכון או בסיוע תמיכה. היא עברה במהלך השנים טיפולים רפואיים ופיזיותרפיה, אולם ללא הועיל.
מספרת ר.ל: “פשוט קרה לי נס. במשך שנים הייתי אצל כל הרופאים ואף אחד לא יכול היה לעזור לי. כבר הייתי נואשת, ומכרים המליצו לי ללכת למרפאה של אורן זריף. האמת היא שהייתי סקפטית כי לא האמנתי בכוחות על טבעיים, אבל לשמחתי טעיתי בגדול. כבר בטיפול הראשון הרגשתי זרמים חזקים ברגליים והן החלו לרעוד. כעבור מספר דקות הרגשתי שהרגליים שלי קלות, הצלחתי ללכת בכוחות עצמי ואף לעלות מדרגות”.

“מחולל הנס” אורן זריף מספר כי למרות השיפור המדהים בבריאותה של האשה, ימשיך בטיפול בה עד להחלמה מלאה. “הרגל שלה סבלה מאי זרימת חמצן”, הוא מסביר, “והצלחתי בכוחותיי לחדור אל העורק הראשי של הרגל, לבצע דחיסה אנרגטית חזקה ולעורר את האנרגיות ברגליה באמצעות התת מודע. היה מרגש לראות את החיוך שעל פניה כאשר כעבור מספר דקות היא קמה והחלה לצעוד”.

חלק מהסיפורים והכתבות של המטופלים המובאים כאן פורסמו החל משנת 1995 והילך

44121294 - video player

אודות המחבר

השארת תגובה