סכרת – ריפוי מתוק למחלה נפוצה ועקשנית

אורן זריף, מומחה מוביל המטפל בכוחות התת מודע, בשיטת פסיכוקינזיס, בשלל הבעיות והמחלות הקיימות כיום בקרב אנשים. במסגרת הטיפול מעביר זריף השפעה אנרגטית על המקומות הרלוונטיים במטופל, כדי לעורר את האברים המתאימים לתפקוד יעיל.
רבים ממטופילו של זריף מגיעים אליו לאחר שעברו וניסו טיפולים רבים ושונים אך לא מצאו תרופה או מזור לכאבם.

בין המחלות בהן הצליח אורן זריף להביא ריפוי והקלה נמצאת גם מחלת הסכרת.
סכרת היא מחלה אשר מתאפיינת בריכוז גבוה של סוכר בדם. אצל חולי סכרת יש בעיה בייצור או תפקוד ההרמון הקרוי אינסולין,המיוצר בלבלב, אשר תפקידו להכניס את הסוכר מהדם אל תוך התאים שבגוף, הזקוקים לסוכר לשם הפקת אנרגיה.

כמויות הסוכר הגבוהות המצטברות בדם לאורך זמן, גורמות לתחלואים ובעיות בעיות בטווח הקצר ובטווח הארוך.
מחלת סכרת שאינה מטופלת עלולה לגרום לסיבוכים רבים: הסוכר השוקע בכלי הדם עלול להביא לפגיעה במערכות הגוף השונות כמו הכליות, הראיה, מחלות לב וכלי דם, אימפוטנציה ועוד…

רמות הסוכר ירדו – סיפורי הצלחה של מטופלים
אחת המטופלות שהגיעו לאורן זריף עם בעיית הסכרת היא דבורה. כך היא מספרת: “הגעתי לאורן ‏עם בעיה של סכרת, ‏הרופא אמר שאין מה לעשות. ‏אחרי שלושה טיפולים אצל אורן רמות הסוכר ירדו ל-90! הייתי מגיעה פעם בשבוע מדימונה לבני-ברק זה, וזה ללא ספק היה שווה את זה!”

‏”הסכרת שממנה סבלתי פשוט טיפסה ‏לשמיים”, ‏מספרת שרית מירושלים. “קיבלתי המלצה מחברה, ‏שגם היא סבלה מבעיית סכרת חמורה ואורן פשוט הוציא אותה מזה לחלוטין. אני פשוט ‏מאושרת מכך שגם אצלי זה עבד!”

ב-95% מהמקרים מצליח אורן זריף לקדם החלמה וריפוי גם במצבי סכרת חריפה.
למרות שאורן זריף אינו רופא- הוא מצליח להשפיע על הלבלב ‏ולעורר תהליך ריפוי במערכות הפנימיות של הגוף.
אורן זריף יודע להשפיע במיוחד על אזור הלבלב- מחלת הסוכרת ‏קשורה לחרדה מתח סטארס עודף מחשבות.

אודות המחבר

השארת תגובה