שנים סבלתי מכאבי תופת – עד שהגעתי אל אורן!

אומר אורן זריף, המטפל בכוחות התת-מודע בעשרות מתושבי השרון מדי שבוע בקליניקה בנתניה * “אני אוהב את העיר הזו”, הוא מגלה, “משהו באנרגיות כאן אפילו מקל עלי את הטיפול באנשים” * השוער אוהד דוד וד”ר ג’ניה לפסקי יכולים להסכים עם זה בקלות

ברוך א. מכפר סבא לא האמין: אחרי שסבל מכאבי בטן והיה מאושפז במשך חודשים בבית חולים – אורן זריף פתר לו את הבעיה לחלוטין

ברוך א., בן 81 מכפר סבא, סבל במשך שנים מנפיחות חמורה בבטן. הכאבים היו קשים. ברוך לא יכול היה לאכול ולא לישון, והוא הלך ודעך.
אף רופא לא ידע מה יש לו. הוא נכנס לבית החולים ויצא ממנו בלי הרף והיה מאושפז חודשים רבים. הרופאים יכלו רק להבטיח לו שיבצעו עוד ועוד בדיקות – אבל לא לפתור לו את הבעיה.
עד שארע הנס. ברוך קרא כתבה בעיתון על אורן זריף.

“החלטתי לנסות, אמרתי לעצמי שאין לי מה להפסיד”, מספר ברוך. “כבר בטיפול הראשון אורן הפך אותי לבן אדם חדש! הנפיחות נעלמה והתחלתי שוב לחייך אחרי שנים. בטיפול השני הוא אמר לי שנפתרה הבעיה בבטן…
“לא האמנתי. מכיוון שאני סובל גם מאסתמה, שאלתי אם יוכל לעזור לי גם בזה. אורן הבטיח שיעשה אותי צעיר בעשרים שנה – והוא אכן עשה!!! פשוטו כמשמעו, אני מרגיש צעיר בעשרים שנה! לא האמנתי שאלוהים ישלח לי את התרופה למצבי הרפואי. אבל מסתבר שאלוהים שלח לי את אורן זריף”.
ברוך התקשר לבנו אדם, המתגורר בשבדיה, ובתו, המתגוררת באנגליה, והזעיק אותם לישראל. “אתם חייבים לפגוש את המלאך שהציל את חיי”, אמר להם – והם התייצבו בישראל.

44121294 - video player

אודות המחבר

השארת תגובה