03-6248586
office.orenzarif@gmail.com
Русский | English | עברית
יום רביעי , 15 יולי 2020

מטופלים שהגיעו אל אורן זריף כשהם סובלים מכאבים, מדווחים על הקץ לסבלם

מטופלים שהגיעו לקליניקה של אורן זריף כשהם סובלים מכאבים, מדווחים על הקץ לסבלם מאת: רון שמיר יוכבד, תושבת תל-אביב, הגיעה לפני שלוש שנים וחצי אל מרפאתו של אורן זריף בשל כאבי ראש עזים – ונשארה איתו עד היום, גם כתלמידה ומטפלת בפני עצמה. סיפורה של יוכבד מדהים ובשנים אלו הצליחה להתגבר על מחלות קשות. “הגעתי אל אורן עם כאבי ראש איומים ונוראים”, היא מספרת. “הרופאים שלחו אותי ל-CT ועוד CT ולא גילו כלום. יום אחד פתחתי עיתון וראיתי מודעה של אורן. הגעתי למרפאה והיו הרבה אנשים בתור, אבל איך שאורן קלט אותי – הוא אמר לי בואי כנסי לפני כולם. הוא חש שיש בינינו קשר אנרגטי, ואכן נוצר בינינו קשר מדהים”. אורן זריף הניח ידיו על ראשה של יוכבד – ומאותו הטיפול נעלמו כאבי הראש שלה לחלוטין!

יוכבד החליטה להישאר עם אורן כתלמידה בקורס המטפלים בפסיכוקינזיס. במהלך הקורס גילתה לצערה כי חלתה במחלת הסרטן.
“באתי אל אורן וסיפרתי לו שגילו לי גידול ממאיר בשני מוקדים. הוא אמר לי ישירות שלגבי הסרטן בשד הגעתי אליו מאוחר, ולא יוכל לעזור, אבל לגבי בלוטות הלימפה הוא יעזור בהחלט. ואכן – בדיוק כמו שאורן אמר, בשד נאלצתי לעבור הקרנות וכימותרפיה כי הגידול היה בשלב מתקדם, ואילו בלוטות הלימפה החלימו לחלוטין”.

התברר כי התמזל מזלה של יוכבד להגיע אל אורן, שכן תרופות לא יכלה לקחת כלל, מאחר וגופה דחה אותן. הרופא שלה אמר לה כי היא נתונה לחסדי אלוהים, ואילו היא השיבה לו: “אני נתונה לחסדיו של אורן זריף”.
“אורן הוא אדם מדהים”, מסכמת יוכבד, “כמו שריפא אותי הוא ריפא אלפי אנשים. כשאתה מגיע אליו, אתה לא צריך להגיד כלום. הוא יודע בדיוק למה באת, בדיוק איפה נמצאת החסימה ומה הוא צריך לשחרר”.

“הוא שליחו של אלוהים”

מעריצה אחרת של אורן זריף, רונית מרמת גן, מספרת: “הוא פשוט הציל אותי. הגעתי אליו לאחר תאונת דרכים קשה, שכתוצאה ממנה סבלתי מכאבי ראש עזים. במשך שבועות לא יכולתי לתפקד. ראיתי פרסום בעיתון על אורן זריף, וקבעתי תור. לא האמנתי שכבר אחרי 4 טיפולים הוא יבריא אותי לגמרי מכאבי הראש”.
גם לאחר החלמתה המלאה, אותה היא זוקפת לזכות אורן, לא ניתקה עימו קשר והמשכה להגיע לטיפולים. “בזכותו אני מאושרת”, מסבירה רונית, “אורן הוא ממש שליחו של אלוהים. אני ממשיכה לבוא אליו ולקבל אנרגיות. בשלב כלשהו התעוררה אצלי בעיה נוספת, בבלוטת התריס, וגם אותה הוא פתר לי בקלות, דבר שהרופאים לא הצליחו לעשות. אני מודה לאל שהפגיש בינינו, כי הוא פשוט אדם מדהים”.

לאהבה אין גיל

לאהבה אין גיל, מסתבר, וגם בקרב בנות השמונים פלוס קנה לו אורן זריף, מעריצות. במרפאתו של זריף בבני ברק פגשנו את ברטה, אשה כבת 80, אשר הגיעה אל אורן לאחר שחודשים ארוכים סבלה מכאבי מאמץ ברגליה והתקשתה בהליכה. הטיפוס הקשה במדרגות אל ביתה, הנמצא בקומה השניה, גרם לה לוותר כמעט על יציאה מהבית. אבל על היציאה אל מרפאתו של זריף היא מברכת.
“בזכותו, תודה לאל, אין לי יותר כאבים ברגליים”, היא מעידה, “ואני מצליחה ללכת כמו פעם, ואפילו לטפס במדרגות. אני מודה מכל הלב לאורן על עזרתו, ולילדים ולנכדים שלי אני תמיד אומרת מאז שהבריאות שלי נמצאת בידיים שלו”.

אורן זריף מטפל בכוחות התת מודע בעשרות אנשים ביום, במגוון בעיות קלות ועד קשות, ומעודד בגופם יכולת לריפוי עצמי. לזריף מספר קליניקות ברחבי הארץ ביניהן הוא עובר מדי יום.

הכותב: אורן זריף

אורן זריף, מטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע עם מעל ל-20 שנות ניסיון. סיפורי הצלחה ועדויות של חולים וסובלים ממחלות כרוניות, מחלות קשות וחשוכות מרפא - כנגד כל הסיכויים.
אורן זריף אינו רופא ואינו מהווה תחליף לרפואה הקונבנציונלית
הטיפול נעשה באמצעות שיטת הפסיכוקינזיס
חלק מהסיפורים והכתבות של המטופלים
המובאים כאן פורסמו החל משנת 1995 והילך

יעניין אותך

טיפול בכל סוגי בעיות הגב ועמוד השדרה

אדם אחד מציל בעשר אצבעותיו מאות אנשים מסבל ומחלות קשות – ואפילו מבלי לגעת. נשמע דמיוני? לא אם ביקרתם באחת משמונה הקליניקות של אורן זריף ברחבי הארץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *