03-6248586
office.orenzarif@gmail.com
Русский | English | עברית
יום שבת , 15 אוגוסט 2020

יכולת הגוף לרפות מחלות – איך זה קורה?

אדם אחד מציל בעשר אצבעותיו מאות אנשים מסבל ומחלות קשותואפילו מבלי לגעת. נשמע דמיוני? לא אם ביקרתם באחת משמונה הקליניקות של  ברחבי הארץ.
זריף מטפל בשיטת הפסיכוקינזיס וחודר לתת המודע של המטופל, ובכך מעורר בו יכולת ריפוי עצמי. וזה עובד. אלפי אנשים נהרו בשנים האחרונות לטיפול, ורבים מהם דיווחו על שינוי מדהים בחייהם. הכוחות המיוחדים בהן ניחן זריף, מתת האל שניתנה לו, מאפשרת לו להציל אנשים אפילו ממוות.הרופאים לא הבינו
אחד מאלו שמברכים את הרגע שבו נתקלה עינו בכתבה על אורן זריף, הוא צבי פריזנט. צבי לקה במחלת לב שהלכה והחמירה, עד שהרופאים בבית החולים אמרו לו שאין יותר מה לעשות.
“השלמתי עם כך שמצבי הולך ומחמיר וזמני קצר”, מספר פריזנט. “לא הצלחתי לעלות במדרגות ביתי, ומשקלי ירד ל- 50 ק”ג. בנוסף סבלתי מחוסר תפקוד ביד ימין”.
פריזנט החליט לנסות ולהגיע לקליניקה של אורן זריף, למרות שמכריו מיאנו להאמין שזה יעזור. בתחילה, סיפר לזריף רק על הבעיה ביד – וזו נפתרה כמעט לגמרי לאחר 5 טיפולים בלבד אצל זריף. אז החליט לספר לו על הבעיה האמיתית – בלב.
“לאחר הטיפול ה- 12 היה לי תור לאקו לב”, מספר פריזנט, “וראה זה פלא – מצבי השתנה לטובה. הרופאים לא ידעו להסביר מדוע”.
“אורן הציל אותי”, ממשיך פריזנט, “היום אני שוב נוהג, יוצא לפגישות עם חברים כבעבר ומקוה להמשך שיפור במצבי. אני מודה מקרב לב לאורן ומאחל לו להמשיך להביא מרפא לאנשים הרבים המגיעים אליו”.
– אורן, האמנת שתוכל לעשות את זה?
“אכן, צבי הגיע אלי במצב נואש וכבר לא האמין שיש משהו שיכול לעזור לו. גם אני לא הייתי בטוח מהרגע הראשון שניתן לפתור את הבעיה ממנה סבל, אבל לשמחתי הכוחות שלי לא הכזיבו גם הפעם וההצלחה היתה באמת אדירה. זה הסיפוק הכי גדול שאני יכול לקבל”.
– שמענו שגם הכתב הצבאי איתן רבין הצטרף למעריציך.
“איתן הגיע אלי כשהוא סובל מדכאון נפשי, וביקש שאעזור לו. כעבור שלושה טיפולים בלבד הוא הצהיר בראיון עיתונאי שהפכתי אותו לאדם חדש. אחר כך הוא ביקש שאעזור לו גם להיגמל מעישון, וכבר הגענו לשלב מאוד מתקדם שבו הוא איבד את החשק לסיגריה”.
– מדוע אדם עם כישורים כל כך ייחודיים כמוך, החובק עסקים בארץ ובעולם, משקיע כל כך הרבה בעסק פחות “רווחי” כמו הטיפול באנשים?
“סבי ז”ל היה אדמו”ר גדול בעל יכולות מדהימות שטיפל באנשים וחולל פלאים. אני מרגיש שעלי להמשיך את דרכו, ושהייעוד שלי בחיים הוא לסייע לטובת הכלל. עם כל הצלחה שלי במטופל אני מרגיש עולם ומלואו. אני יכול לדבר על דברים רבים שעשיתי בתחום העיסקי, אך כשאני מצליח עם מטופל – וזה קורה ביום יום – אני מסופק הרבה יותר”.ברכות מגדולי הרבנים
לאורן זריף יש המלצות מגדולי הרבנים ובהם הרב עובדיה יוסף וכבוד זקן המקובלים הרב יצחק כדורי. הרב מאיר מאזוז, ראש ישיבת “כסא רחמים”, כתב לזריף: “נוכחנו לדעת שהקב”ה חנן את מר אורן זריף בכוחות פלאיים ועל טבעיים… שיזכה לעזור לכל עם ישראל בשלום, בבריאות ובהצלחה רבה…”
גם הזמר החוזר בתשובה עופר לוי ברך את זריף על עזרתו וכתב: “תמיד אעזר בך. ממליץ לכל סובל להיעזר בכוחותיך העל טבעיים…”

מעביר קורסים למטפלים
לאחר שטיפל בהצלחה באלפי אנשים וריפא מחלות שנחשבו חשוכות מרפא, החליט זריף כי את הידע הרב שברשותו וגם חלק מכוחותיו, הוא יכול להעביר הלאה – לדור המטפלים הבא. מאות אנשים, בעלי כוחות מיוחדים, עברו את הסינון בהליך הקבלה שעורך זריף לקורס, והוכשרו כמטפלים בשיטת הפסיכוקנזיס. כבר במהלך הקורס, וכמובן עם סיומו, הם מדווחים על תגובות נלהבות של מקורביהם – שבהם טיפלו בכוחות התת מודע.
בלא מעט מקרים הגיעו תלמידיו של זריף לקורס במקרה, כשהגיעו למרפאתו ללוות בן משפחה או לטפל בבעיה רפואית שלהם עצמם. זריף מבחין מיד בכוחותיהם האנרגטיים המיוחדים ומיידע אותם על כך. רבים מופתעים לגלות זאת. תלמידים אחרים מגיעים לקורס לאחר שהם חשים בעצמם כי ניחנו בכוחות.
רחלי, אחות במחלקת א.א.ג בביה”ח הדסה עין כרם, מספרת: “הגעתי אל אורן לטיפול, ואחרי כמה טיפולים הוא ריפא אותי בהצלחה. התחלתי ללמוד אצלו והוא נתן לי את הכוחות לטפל גם באחרים. במסגרת עבודתי כאחות, עזרתי כבר רבות הן לחולים והן לחבריי לעבודה. לדוגמה, אחות שלא יכלה להזיז את הכתף נרפאה לחלוטין לאחר 8 דקות בלבד. לאחות אחרת נעלמו כאבי הראש לאחר 5 דקות טיפול. מה שאורן נתן לי זה פשוט מדהים!”

“רואה בכך שליחות”
גם פרידה אלעזרוב, טבחית מפורסמת בעדה הבוכרית, וחברתה בתיה אמינוב, אזרחית עובדת צה”ל, גילו כי יש להן את הכוחות לטפל באנשים והגיעו בגיל מבוגר יחסית לקורס של אורן. “הוא הביא אותנו למימדים אנרגטיים מאוד גבוהים”, הן מספרות, “ובזכות שיטתו של אורן אנו מטפלות באנשים ואפילו מעבירות הרצאות”.
– לסיום אורן, למה כל כך חשוב לך ללמד ולהעביר את שיטת הטיפול שלך לאחרים?
“אני מאמין שכפי שהתורה ניתנה למשה רבנו והיה עליו להעבירה לכולם – כך ככל שרבים יותר ילמדו את שיטת הטיפול שלי בפסיכוקנזיס – הם יוכלו לעזור ליותר אנשים. אני רואה בכך שליחות ללמד את האנשים המתאימים. עובדה היא שיש היום מספר לא מועט של הילרים בעלי יכולות אדירות ועשרות מקובלים שלמדו את שיטתי ומסייעים לאנשים. כל אדם שחש שיש לו רמה אנרגטית – אני יכול לעזור לו לפתח את זה ולהגיע איתו למימדים גבוהים הרבה יותר”.

רבים מבכירי הארץ וממפורסמיה הם בין מטופליו של אורן זריף, ומטבע הדברים לא כולם מעוניינים להיחשף. אך יש גם כאלה שהרגישו חשיבות להמליץ בכל פה על אורן: פרופסור בצלאל נרקיס, מומחה עולמי לאמנות וחתן פרס ישראל (תשנ”ט) לחקר תולדות האמנות, החליט לשים קץ לבעיה ממנה סבל.
פרופ’ נרקיס, היסטוריון לאמנות ומי שהקים את המרכז לאמנות יהודית באוניברסיטה העברית, קרא בעיתון על אורן זריף, הגיע לטיפול והיום הוא מעיד: “אני מאוד מעריך את אורן זריף על מה שהוא עשה למעני. אורן ניקה אותי לגמרי, ונתן לי את האפשרות לשמחת חיים”.
– בכמה טיפולים הוא עשה זאת?
“אני כעת אחרי הטיפול השני בלבד וכבר מרוצה. אני ממליץ לכולם להגיע אל אורן זריף מהר ככל האפשר ולקבל טיפול”

הכותב: אורן זריף

אורן זריף, מטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע עם מעל ל-20 שנות ניסיון. סיפורי הצלחה ועדויות של חולים וסובלים ממחלות כרוניות, מחלות קשות וחשוכות מרפא - כנגד כל הסיכויים.
אורן זריף אינו רופא ואינו מהווה תחליף לרפואה הקונבנציונלית
הטיפול נעשה באמצעות שיטת הפסיכוקינזיס
חלק מהסיפורים והכתבות של המטופלים
המובאים כאן פורסמו החל משנת 1995 והילך

יעניין אותך

טיפול בכל סוגי בעיות הגב ועמוד השדרה

אדם אחד מציל בעשר אצבעותיו מאות אנשים מסבל ומחלות קשות – ואפילו מבלי לגעת. נשמע דמיוני? לא אם ביקרתם באחת משמונה הקליניקות של אורן זריף ברחבי הארץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *