03-6248586
office.orenzarif@gmail.com
Русский | English | עברית

הסיפוק שלי הוא לראות את החיוך שלהם

אומר אורן זריף, המטפל בכוחות התת-מודע בעשרות מתושבי השרון מדי שבוע בקליניקה בנתניה * “אני אוהב את העיר הזו”, הוא מגלה, “משהו באנרגיות כאן אפילו מקל עלי את הטיפול באנשים” * השוער אוהד דוד וד”ר ג’ניה לפסקי יכולים להסכים עם זה בקלות

מדי יום שני, בין השעות 17:00 ל- 19:00, נוהרים עשרות מתושבי השרון לקליניקה ברחוב שלמה המלך בנתניה. לא מחלקים שם מזון או צעצועים, אבל מחלקים שם תקווה. תקווה לכאלה הסובלים מבעיות שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה לרפא.
האיש היושב בקליניקה הוא אורן זריף, המסייע בכוחותיו העל-טבעיים למטופלים בכל רחבי הארץ. שיטת הטיפול שלו היא פסיכוקנזיס, כוחות התת-מודע, וכמעט כל מי שביקר והתנסה – דיווח שחזר נפעם מהטיפול.
זריף (31), נשוי + 2, מטפל בשיטת הפסיכוקינזיס וחודר לתת המודע של המטופל, ובכך מעורר בו יכולת ריפוי עצמי. וזה עובד. אלפי אנשים נהרו בשנים האחרונות לטיפול, ורבים מהם דיווחו על שינוי מדהים בחייהם. הכוחות המיוחדים בהן ניחן זריף, מתת האל שניתנה לו, מאפשרת לו להציל אנשים אפילו ממוות.

מכבי נתניה חייבת
שני נתנייתים שהסכימו להיחשף סיפרו באחרונה על התרומה האדירה שנתן זריף לבריאותם. האחת היא ד”ר ג’ניה לפסקי, רופאת שיניים, שהגיעה אל הקליניקה בנתניה עם ציסטה סרטנית ברחם, ולאחר מספר טיפולים כתבה לאורן מכתב תודה. “תודות לאורן זריף, היום אני נקיה ומרגישה מצוין”, מעידה ד”ר לפסקי. “אני מאושרת שפגשתי אותו כי הוא שינה לי את החיים”.
אוהד דוד, שוערה הצעיר והמבטיח של קבוצת הנוער של מכבי נתניה, חייב לזריף את הקריירה שלו. לאחר שנפצע במהלך משחק בגב התחתון, סבל מכאבים נוראיים והושבת למשך שבועות ממשחק. הרופאים קבעו לו תור לניתוח בגב, בתקווה שיפתור את הבעיה. במקרה, אוהד קרא בעיתון “השבוע בנתניה” על איש הכוחות העל טבעיים, והגיע לקליניקה. אפילו הוא לא האמין שלאחר טיפול של חמש דקות בלבד, הכאבים נעלמו לחלוטין והניתוח הפך למיותר… “אורן פתר לי סבל של חודשים בחמש דקות”, סיכם אוהד דוד בחיוך.
– אורן, איך מרפאים כאבי גב בחמש דקות?
“במקרה של אוהד זה הצליח לי יותר מהר ממה שחשבתי, כי במקרים רבים נדרש טיפול של מספר פגישות. אבל כנראה שאוהד עצמו היה נחוש מאוד להירפא ולחזור לשחק, וזה סייע לו לריפוי עצמי. האמת היא שאני מאוד אוהב להגיע לנתניה ולטפל כאן. יש משהו באנרגיות של העיר הזו שאפילו מקל עלי את הטיפול באנשים”.

הרופאים לא האמינו
עוד תושב השרון שחייב את בריאותו לאורן זריף הוא צבי פריזנט. צבי לקה במחלת לב שהלכה והחמירה, עד שהרופאים בבית החולים אמרו לו שאין יותר מה לעשות. “השלמתי עם כך שמצבי הולך ומחמיר וזמני קצר”, מספר פריזנט. “לא הצלחתי לעלות במדרגות ביתי, ומשקלי ירד ל- 50 ק”ג. החלטתי לנסות ולהגיע לקליניקה של אורן זריף, למרות שהיו שאמרו לי שזה לא יעזור. לאחר מספר טיפולים היה לי תור לאקו לב, וראה זה פלא – מצבי השתנה לטובה. הרופאים לא ידעו להסביר מדוע”.
“אורן הציל אותי”, ממשיך פריזנט, “היום אני שוב נוהג, יוצא לפגישות עם חברים כבעבר ומקווה להמשך שיפור במצבי. אני מודה מקרב לב לאורן ומאחל לו להמשיך להביא מרפא לאנשים הרבים המגיעים אליו”.

ברכות מגדולי הרבנים
לאורן זריף יש המלצות מגדולי הרבנים ובהם הרב עובדיה יוסף וכבוד זקן המקובלים הרב יצחק כדורי. הרב מאיר מאזוז, ראש ישיבת “כסא רחמים”, כתב לזריף: “נוכחנו לדעת שהקב”ה חנן את מר אורן זריף בכוחות פלאיים ועל טבעיים… שיזכה לעזור לכל עם ישראל בשלום, בבריאות ובהצלחה רבה…”
לזריף 8 מרפאות ברחבי הארץ בהם הוא מטפל במאות אנשים בשבוע. פרט לכך, הוא חובק עסקים שונים בארץ ובעולם, כגון עסקי נדל”ן, איתור אבני חן ועוד.
– מדוע אדם עם כישורים ייחודיים כמוך, החובק עסקים רבים, משקיע כל כך הרבה בעסק פחות “רווחי” כמו הטיפול באנשים?
“סבי ז”ל היה אדמו”ר גדול בעל יכולות מדהימות שטיפל באנשים וחולל פלאים. אני מרגיש שעלי להמשיך את דרכו, ושהייעוד שלי בחיים הוא לסייע לטובת הכלל. עם כל הצלחה שלי במטופל אני מרגיש עולם ומלואו. אני יכול לדבר על דברים רבים שעשיתי בתחום העיסקי, אך כשאני מצליח עם מטופל – וזה קורה ביום יום – אני מסופק הרבה יותר. הסיפוק הכי גדול שלי הוא לראות את החיוך שלהם”.

מכשיר דור מטפלים
לאחר שטיפל בהצלחה באלפי אנשים וריפא מחלות שנחשבו חשוכות מרפא, החליט זריף כי את הידע הרב שברשותו וגם חלק מכוחותיו, הוא יכול להעביר הלאה – לדור המטפלים הבא. מאות אנשים, בעלי כוחות מיוחדים, עברו את הסינון בהליך הקבלה שעורך זריף לקורס, והוכשרו כמטפלים בשיטת הפסיכוקנזיס. כבר במהלך הקורס, וכמובן עם סיומו, הם מדווחים על תגובות נלהבות של מקורביהם – שבהם טיפלו בכוחות התת מודע.
בין תלמידי הקורס ניתן למצוא גם כאלה שאינם “סטודנטים שגרתיים”, אנשים מבוגרים בעלי מקצוע שהחליטו באמצע החיים לנסות משהו חדש ולנצל את הכוחות שתמיד חשו שיש בהם. קחו לדוגמה את פרידה אלעזרוב, טבחית מפורסמת בעדה הבוכרית, וחברתה בתיה אמינוב, אזרחית עובדת צה”ל. השתיים גילו כי יש להן את הכוחות לטפל באנשים והגיעו אל אורן.
“הוא הביא אותנו למימדים אנרגטיים מאוד גבוהים”, הן מספרות, “ובזכות שיטתו של אורן אנו מטפלות באנשים ואפילו מעבירות הרצאות”.
– לסיום אורן, למה כל כך חשוב לך ללמד ולהעביר את שיטת הטיפול שלך לאחרים?
“אני מאמין שכפי שהתורה ניתנה למשה רבנו והיה עליו להעבירה לכולם – כך ככל שרבים יותר ילמדו את שיטת הטיפול שלי בפסיכוקנזיס – הם יוכלו לעזור ליותר אנשים. אני רואה בכך שליחות ללמד את האנשים המתאימים. עובדה היא שיש היום מספר לא מועט של הילרים בעלי יכולות אדירות ועשרות מקובלים שלמדו את שיטתי ומסייעים לאנשים. כל אדם שחש שיש לו רמה אנרגטית – אני יכול לעזור לו לפתח את זה ולהגיע איתו למימדים גבוהים הרבה יותר”.

רבים מבכירי הארץ וממפורסמיה הם בין מטופליו של אורן זריף, ומטבע הדברים לא כולם מעוניינים להיחשף. אך יש גם כאלה שהרגישו חשיבות להמליץ בכל פה על אורן: פרופסור בצלאל נרקיס, מומחה עולמי לאמנות וחתן פרס ישראל (תשנ”ט) לחקר תולדות האמנות, החליט לשים קץ לבעיה ממנה סבל.
פרופ’ נרקיס, היסטוריון לאמנות ומי שהקים את המרכז לאמנות יהודית באוניברסיטה העברית, קרא בעיתון על אורן זריף, הגיע לטיפול והיום הוא מעיד: “אני מאוד מעריך את אורן זריף על מה שהוא עשה למעני. אורן ניקה אותי לגמרי, ונתן לי את האפשרות לשמחת חיים”.
– בכמה טיפולים הוא עשה זאת?
“אני כעת אחרי הטיפול השני בלבד וכבר מרוצה. אני ממליץ לכולם להגיע אל אורן זריף מהר ככל האפשר ולקבל טיפול”.

44121294 - video player

הכותב: אורן זריף

אורן זריף, מטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע עם מעל ל-20 שנות ניסיון. סיפורי הצלחה ועדויות של חולים וסובלים ממחלות כרוניות, מחלות קשות וחשוכות מרפא - כנגד כל הסיכויים.
אורן זריף אינו רופא ואינו מהווה תחליף לרפואה הקונבנציונלית
הטיפול נעשה באמצעות שיטת הפסיכוקינזיס
חלק מהסיפורים והכתבות של המטופלים
המובאים כאן פורסמו החל משנת 1995 והילך

יעניין אותך

טיפול בכל סוגי בעיות הגב ועמוד השדרה

אדם אחד מציל בעשר אצבעותיו מאות אנשים מסבל ומחלות קשות – ואפילו מבלי לגעת. נשמע דמיוני? לא אם ביקרתם באחת משמונה הקליניקות של אורן זריף ברחבי הארץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *