03-6248586
office.orenzarif@gmail.com
Русский | English | עברית
יום חמישי , 22 אפריל 2021

לאחר חודשים של כאבים בלתי נסבלים – רק טיפול בתת המודע הקים אותי מהמיטה

רבקה ר. היתה מרותקת למיטה כמעט 5 חודשים, עקב כאבים עזים באגן הירכיים וברגל * שום טיפול לא עזר לה, עד שהגיעה אל המטפל  * “אורן הוא מתנה לעם הזה”, היא אומרת

מאת: ניר כהן

רבקה ר. ממרכז הארץ בוכה מרוב אושר. משך כמעט חמישה חודשים היתה מרותקת למיטה עקב כאבים נוראיים באגן הירכיים ובשריר הרגל, עד הרגע בו פגשה את אורן זריף.
“סבלתי קשות”, מתארת רבקה, “לא הייתי מסוגלת לקום מהמיטה ולתפקד כבן אדם, אפילו לא לקום לשירותים. הלכתי למספר רופאים, שהמליצו לי על כל מיני טיפולים, אבל שום דבר לא עזר”.
יום אחד נתקלו רבקה ובעלה במודעה בעיתון של אורן זריף. הבעל המליץ לנסות, והביא את רבקה לקליניקה. על מה שקרה מאז היא מספרת:רבקה: “זה פשוט דבר שאי אפשר לתאר… כבר למחרת הטיפול הראשון של אורן, קמתי בבוקר עם הטבה משמעותית. כעבור יומיים, המצב השתפר ואפילו קמתי מהמיטה לשירותים. שאלתי את בעלי אם זה ייתכן או שאני חולמת…
“כעבור ארבעה ימים – הכאבים נעלמו לחלוטין, כאילו לא היו מעולם!!!! זה פשוט לא ייאמן… פעם כל בוקר הייתי קמה ובוכה מהכאבים, והיום בזכות אורן, אני קמה כל בוקר מאושרת ולא מאמינה…”
ממשיכה רבקה ומתארת: “לרופאים לא היה פתרון בשבילי. הם נתנו לי כדורים, שלחו אותי לפיזיותרפיה, דיקור סיני, מרפאת כאב ועוד… לא היה להם מה להגיד לי, אז פשוט זרקו אותי מאחד לשני. ידעתי שהם לא יעזרו לי”.
“אורן זריף הוא מתנה מאלוהים”, מסכמת רבקה, “הוא ברכה לעם ישראל, שיש לנו אדם כזה שמציל חיים של אנשים, שנותן להם לחיות ללא כאבים… חשוב שכולם יידעו שיש אחד כזה שיכול לחסוך מהם סבל!”

הנס של לובה
סיפורה של רבקה דומה מאוד לסיפורה של לובה, תושבת אשדוד, שהגיעה אל אורן זריף. גם לובה כבר לא האמינה ששום דבר יביא לה את הנס. בעיה בגב התחתון שיתקה אותה כמעט לחלוטין.
“במשך שנה סבלתי מכאבים”, היא מספרת, “סבלתי כל כך קשות, שהייתי ‘מחושמלת’ מלמעלה עד למטה. לא יכולתי לזוז, לא ללכת, לא לטפל בעצמי, אפילו לא להחזיק כוס… אני כבר לא מדברת על לצאת מהבית…”
לובה הלכה למספר רופאים מומחים ופרופסורים, שהמליצו לה על ניתוח בגב התחתון (L5-S1). “כולם אמרו לי שלא יעזור כלום, אני חייבת ניתוח”, היא מספרת.
לובה התלבטה קשות אם ללכת לניתוח. היא ניסתה את כל סוגי הרפואה האלטרנטיבית שקיימת בשוק, וכלום לא עזר. “דווקא שמעתי רבות על אורן זריף קודם לכן, אבל הייתי די סקפטית”, היא מספרת. “לבסוף החלטתי שכדי שהמצפון שלי יהיה נקי, שאוכל להגיד ניסיתי הכל לפני שאני עושה ניתוח – אני מנסה גם את אורן זריף. הגעתי אליו רק משום שלא היתה עוד דרך אחרת מלבד ניתוח…”
אורן זריף בחן את מצבה, והמליץ לה על סדרת טיפולים.
“אחרי הטיפול הרביעי של אורן הרגשתי את השינוי”, מעידה לובה. “מטיפול לטיפול הרגשתי יותר ויותר טוב… ממש כאילו משהו החייה אותי… עד שהיום אני מרגישה מצוין, כמו שלא הרגשתי שנים!!!”
“אורן פשוט הציל אותי”, היא מסכמת. “הוא ממש מלאך מהשמיים. 12 חודשים הייתי נכה במלוא מובן המילה, ובזכותו אני על הרגליים. אם יש ניסים – זה אצל אורן זריף. אני מאמינה בו כמו שאני מאמינה בשם שבשמים”…

הכותב: אורן זריף

אורן זריף, מטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע עם מעל ל-20 שנות ניסיון. סיפורי הצלחה ועדויות של חולים וסובלים ממחלות כרוניות, מחלות קשות וחשוכות מרפא - כנגד כל הסיכויים.
אורן זריף אינו רופא ואינו מהווה תחליף לרפואה הקונבנציונלית
הטיפול נעשה באמצעות שיטת הפסיכוקינזיס
חלק מהסיפורים והכתבות של המטופלים
המובאים כאן פורסמו החל משנת 1995 והילך

יעניין אותך

בזכות אורן זריף זרקתי את מקל ההליכה!

אדם אחד מציל בעשר אצבעותיו מאות אנשים מסבל ומחלות קשות – ואפילו מבלי לגעת. נשמע דמיוני? לא אם ביקרתם באחת משמונה הקליניקות של אורן זריף ברחבי הארץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *