האם לעתיד המאושרת: אורן הבטיח לי מהביקור הראשון שבקרוב אצליח להרות

אין גדולה מהכמיהה לילד, ומה רב היאוש כאשר שנים על גבי שנים של טיפולי פוריות מסתיימים בכישלון אחרי כישלון.
איריס (השם המלא שמור), תושבת לוד, כבר היתה נואשת מהסיכויים שתזכה להיות אם, והיום היא מודה לאיש הכוחות העל-טבעיים אורן זריף, שהעניק לה את האפשרות שלא יכולה לתת הרפואה הקונבנציונלית.
איריס מדגישה כי אורן קיבל אותה בחיוך מהרגע הראשון והבטיח לה כבר אז, כי תצליח להכנס להריון – וכך אכן קרה.
במכתב תודה לאורן היא מגוללת את סיפור חייה שבזכות אורן מגיע להפי-אנד:
“בעבר הייתי נשואה 10 שנים”, כותבת איריס, “עתה אני נשואה בשנית וברצוני לספר שעד היום לא הצלחתי להכנס להריון. בעבר ביקרתי אצל רופאים, חלקם מומחים בתחום הפריון – אך ללא תוצאות.
“כיום, לאחר 6 טיפולים אצל אורן זריף, תודה לאל – אני בהריון! אני מודה לו מקרב לב ומאחלת הצלחה גם אצל נשים אחרות בפתרון בעיותיהן”.אחרי שלוש שנים של טיפולי פוריות כושלים – לריסה הגשימה חלום בזכות טיפולים בתת-מודע

לריסה, בת 35, מתרגשת. היא מצויה בחודש השביעי להריונה ואו-טו-טו תגשים חלום ותיוולד לה בת. אך הדרך לא היתה קלה, לא פעם אף מייאשת.
לריסה ניסתה להכנס להריון במשך שנים ללא הצלחה. בשלוש השנים האחרונות עברה טיפולי פוריות. הרופאים לא ידעו להסביר למה זה לא מצליח, ותלו את הסיבה ב”לחץ פנימי”. לריסה כמעט התייאשה, אבל אז קרובת משפחה סיפרה לה ששמעה על אדם שמרפא מחלות בכוחות התת-מודע, ופותר גם בעיות פוריות.
לריסה הגיעה למרפאתו של אורן זריף. “כבר אחרי טיפול אחד הרגשתי שיפור בלחץ הנפשי”, היא מספרת. “משבוע לשבוע הרגשתי שאני מתקדמת לקראת המטרה, ומהר מאוד זה הגיע. אחרי שנים של ייאוש, נכנסתי להריון – ובלי כל טיפולי פוריות. אני יודעת שזה קרה רק בזכותו של אורן זריף, שהגשים לי חלום”

אודות המחבר

אורן זריף

אורן זריף, מטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע עם מעל ל-20 שנות ניסיון. סיפורי הצלחה ועדויות של חולים וסובלים ממחלות כרוניות, מחלות קשות וחשוכות מרפא - כנגד כל הסיכויים.

השארת תגובה