03-6248586
info@oren-zarif.co.il
סניפים: בני ברק | ירושלים
Русский | English | עברית

מרגישים שיש לכם אנרגיה? כוחות מיוחדים?

למידת שיטת הפסיכוקינזיס של אורן זריף – מקצוע לחיים המתאים ליחידי סגולה בלבד!

רבים מעידים על זריף שהוא בעל כוחות מופלאים, על- טבעיים ושהוא יחיד בדורו!
אורן זריף מטפל כבר למעלה מ-20 שנים בעזרת שיטת הפסיכוקינזיס וכוח תת המודע באנשים רבים, ועוזר להם להחלים ממחלות שונות שהרפואה הקונבנציונאלית לא מצליחה לרפא.
וכך מידי יום משתניםחייהם של אנשים רבים. במהלך השנים טיפל זריף באינספור אנשים בארץ וברחבי העולם והשאיר אנשי מדע, פרופסורים ורופאים בכירים פעורי פה נוכח הצלחותיו.
במסגרת הטיפול מעביר זריף השפעה אנרגטית על האיברים והמקומות הרלוונטיים בגוף כדי לעורר את התהליך ההחלמה והאיברים הנכונים לתפקוד בריא ויעיל.

כחלק מהשליחות שלו עוסק אורן זריף גם בהכשרת דור המטפלים הבא.
מסתבר שברבים מאיתנו חבוי הכוח האנרגטי המרפא, אך אנו זקוקים למורה אשר ידריך אותנו איך למצוא אותם בתוכנו, ולהביא אותם לידי שימוש נכון ויעיל.
כאן נכנס אורן זריף לתמונה – חלק חשוב ומהותי מהכשרת התלמיד כולל פעולות אנרגטיות מיוחדות, כיוונונוים עדינים, פתיחת צ’ארקות והעין השלישית וחיבור התלמיד למאגרי אנרגיה רלוונטיים- כל אלו על מנת שיוכל התלמיד להבין את הכוחות העומדים לרשותו ולדעת איך להשתמש בהם ולתעל אותם.

בעבר הכשרת המטפלים החדשים נעשתה בקורס ובקבוצות אך כיום, עקב לוח זמנים צפוף ועמוס מטופלים של אורן זריף, הכשרת מטפל חדש נעשית לאנשים בודדים, נבחרים בלבד.
ההכשרה אינה מיועדת לכולם. אלו שמתקבלים לתהליך הלימוד הם בעלי רמה אנרגטית גבוהה ורצון חזק להפוך למטפלים.
ברוב המקרים משך ההכשרה נמשך כ-10 מפגשים ובסופם הופך התלמיד למטפל, בעל מקצוע הזוכה במקצוע נדיר ומיוחד המשלב נתינה וקבלה גם יחד!
מטרת הטיפול באנרגיות היא בראש ובראשונה לרפא את המטופל מכל חולי שהוא, הטיפול עצמו נעשה בעזרת העברת אנרגיות דרך המטפל למטופל על מנת להביאו למצב של איזון הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית.
אנרגיית הריפוי היא אנרגיה ברמה גבוה מאוד ובעלת עוצמה רבה המשפיעה על כל הרמות בגוף המטופל –הרמה המנטלית, הרמה הרגשית והרמה הפיזית. אנרגיה זו מגיעה דרך תקשור עם העצמי הגבוה, הנשמה, המלאכים והבורא.

כוחות התת מודע – גם אתם יכולים
במהלך המפגשים עם אורן זריף ייחשף התלמיד לתכנים חשובים ורלוונטיים בנושאים הנוגעים לכוחות תת המודע וכוחות הנסתר, שיטת הפסיכוקינזיס וכן יכולת חשיבה בתדר אחר.
בנוסף לכך המפגשים יעסקו באבחון מדויק בכניסה לתת המודע, חישול עצמי להשגת המטרה, למידת מרכזי העצבים של גוף האדם למען הפעלה יעילה של כוחות תת המודע, וכאמור יעבור עם אורן זריף בעצמו כיווני אנרגיה מיוחדים על מנת שיוכל להפוך את הוכחות האנרגטיים הטמונים בו לכלי שישמש אותו לטיפול באחרים.

מהלך ההכשרה כולל כמובן גם מפגשי התמחות בהדרכה אישית ובליווי צמוד של אורן זריף בעצמו.

“נתן לי את הכוחות לטפל גם באחרים”
תלמידים רבים שעברו את ההכשרה אצל זריף מוקירים את הרגע שהגיעו אליו ומספרים:
“בתחילת דרכי הייתי מודע כי יש בי כוחות אנרגטיים אך הם לא היו מתועלים בצורה הנכונה, היום אני חש כי האנרגיות היוצאות מתוכי הן רק קצה הקרחון והתפתחותי כמטפל תופסת תאוצה בכל טיפול ….עד היום טיפלתי כבר ב-286 מטופלים!” (תמיר ל.)

“הגעתי אל אורן לטיפול, ואחרי כמה טיפולים הוא ריפא אותי בהצלחה. התחלתי ללמוד אצלו והוא נתן לי את הכוחות לטפל גם באחרים. במסגרת עבודתי כאחות, עזרתי רבות הן לחולים והן לחבריי לעבודה. לדוגמה, כאשר אחות אחת שלא יכלה להזיז את הכתף ונרפאה לאחר 8 דקות בלבד. לאחות אחרת נעלמו כאבי הראש לאחר 5 דקות טיפול. מה שאורן נתן לי זה פשוט מדהים!.” (רחלי, אחות במחלקת א.א.ג בביה”ח הדסה עין כרם)

חלק מהתלמידים הגיעו אל זריף כאשר ליוו בן משפחה לטיפול אצלו, חלקם הגיעו כי חשו את האנרגיות בתוכם ורצו ללמוד מהמורה הטוב ביותר.
יעקב ל. מראשון לציון מספר שהגיע למרפאה של אורן זריף לצורך טיפול בילדתו ונשאר ללמוד אצל אורן את המקצוע: “בתי נולדה עם בעיות מוטוריות ואורן קידם אותה בצורה ניכרת. הצטרפתי לקורס והיום אני יכול לעזור לאחרים”

בספרו כוחו של התת מודע מציין ג’וזף מרפי שחוקרים רבים בעלי שם, מכל רחבי העולם יודעים כבר זמן רב שבעזרת תת המודע ניתן להתגבר על כל מחלה.
“יכולותיו של המוח הן כה עצומות, הפוטנציאל שלו הוא כה כביר, עד כי אין דבר שייבצר ממנו”, מסביר זריף את האופן שבו הגוף מרפא את עצמו, ומוסיף כי “ההערכה שלי היא שיש ביכולתו של המוח לרפא כל בעיה, חולי, מדווה, פגיעה או פציעה בגוף. כמי ששולט בכל תא ותא בגוף, עד אחרון התאים, אין למוח כל מגבלות, ברצותו אין דבר שאינו יכול לעשות בגופו”.
“כבר במפגש הראשון גילית את הכוחות האנרגטיים שבגופי”, מספר יצחק ג. “ולשיעורים יש פירות . לאחר 3 חודשים כבר טיפלתי בכ-30 אנשים והם מדווחים על התקדמות בריאותית”.
ויקטור מ. מאשדוד , מעיד כך על תהליך הלמידה אצל אורן: ” אני מפתח את יכולות תת המודע שלי ומקבל כוחות לעזור לאנשים. הריכוז שלי השתפר והפכתי לאדם אחר. אני חש את האנרגיות החיוביות. אני ממליץ בחום!”
רבים מתלמידיו לשעבר של זריף הם היום מטפלים גדולים ומוכרים בזכות עצמם, העובדים הן בארץ והן בחול ועושים חייל ממקצוע המשלב הן זכות גדולה של מתן ריפוי לאנשים הסובלים מחולי וכאב והן הכנסה כספית גבוהה.

בין תלמידיו של זריף מצויים גם הרבה מאוד רופאים ואנשי מדע בכירים בעלי שם המשלבים את הידע שרכשו אצל זריף בפועלם, ובזכות כך הפכו למי שהם היום.
הלמידה אצל זריף את שיטת הפסיכוקינזיס הינה למעשה, הזדמנות פז ללמוד מקצוע מבוקש ורווחי, ובמקביל לעזור לאנשים.

44121294 - video player

הכותב: אורן זריף

אורן זריף, מטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע עם מעל ל-20 שנות ניסיון. סיפורי הצלחה ועדויות של חולים וסובלים ממחלות כרוניות, מחלות קשות וחשוכות מרפא - כנגד כל הסיכויים.
חלק מהסיפורים והכתבות של המטופלים
המובאים כאן פורסמו החל משנת 1995 והילך

יעניין אותך

בזכות אורן זריף זרקתי את מקל ההליכה!

אדם אחד מציל בעשר אצבעותיו מאות אנשים מסבל ומחלות קשות – ואפילו מבלי לגעת. נשמע דמיוני? לא אם ביקרתם באחת משמונה הקליניקות של אורן זריף ברחבי הארץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *