03-6248586
office.orenzarif@gmail.com
Русский | English | עברית
יום חמישי , 22 אפריל 2021

סוד המוח האנושי, כיצד הגוף מרפא את עצמו? 
האם הגוף יכול להתגבר על כל מחלה?

כשהוא רק רוצה, המוח שלנו יכול לשלוט על הגוף בצורה מקסימלית. כיצד זה קורה?
אפשר לגרום למוח לשלוט בבריאות האדם דרך תת המודע.
איך זה עובד ואיך נראות התוצאות בשטח? כל הפרטים בכתבה הבאה.

יכולותיו של המוח הן כה עצומות, הפוטנציאל שלו הוא כה כביר עד כי אין דבר אשר ייבצר ממנו. הטיפול של אורן זריף מתבסס על ההנחה כי יש ביכולתו של המוח לרפא ולתקן כל בעיה, חולי, מדווה, פגיעה או פציעה בגוף. כמי ששולט בכל תא ותא בגוף, עד אחרון התאים, אין למוח כל מגבלות. ברצותו אין דבר שאינו יכול לעשות בגופו.

איך המוח שלנו יכול לשלוט בבריאותנו?

לבני-אדם רבים יכולת לבקש התערבות של המוח לתיקון ולריפוי פגיעות ומדווים שונים בגופו גם ע״פ שיטתו של פרופסור ג׳וזף מרפי זה עובד ברוב המקרים. גם מרבית הרופאים הקונבנציונליים מסכימים שזה עובד, ומקבלים זאת כעובדה בדוקה ומוגמרת.

יתרה מכך, המוח מסוגל אף לגרום לרגנרציה של איברים שהידלדלו, התקלקלו, או נקטעו. רֶגֶנֶרָציָה היא היכולת של בעל-חיים לגדל בחזרה אבר שאבד. ככל שבעל-החיים נחות יותר בסולם ההתפתחות, כן רב יותר כוח הרגנרציה שלו. השממית מגדלת בחזרה זנב שנקטע. סוגי בעלי-חיים ימיים יכולים לגדל בחזרה אפילו עין שנפגעה. זה אומר שהיכולת קיימת. בעלי חיים רבים יגדלו שיניים חדשות במקום כאלו שנשברו או נשרו, במשך כל ימי חייהם, ללא הגבלה. גם באדם יש איברים הגדלים שוב ושוב – השיער, והציפורניים.

אז למה המוח אינו עושה את כל אלה? למה אינו מרפא הכל בעצמו? למה אינו מתקן או מחליף איברים שנפגעו? כי למוח תוכנית משלו לגבי גופו, ולגבי החיים. אין אנו עמוקים דיינו להבין את התוכניות האלו. אבל היכולות ישנן, ואנשים עם יכולות כמו של אורן זריף יכולים להפעיל אותן.

כשהתת מודע חושף את סודות המוח

המוחות שלנו אינן חושפים בקלות את סודותיהם. מסיבות השמורות עמם אין בהם נכונות רבה להיענות לבקשותינו. לכן אני פונה לתת-מודע. אני עוקף את התודעה שאינה רוצה לשתף פעולה בריפוי הגוף שלה עצמה. לתת-מודע יש שיג-ושיח שוטף עם המוח, ברמה שאיננו מודעים לה, ומכאן שמו. באמצעות התת-מודע, הפעלת היכולות המיוחדות של המוח נעשית יותר זמינה. באמצעות כוחות התת-מודע מצליח אורן זריף לרכך את הגישה של המוח, ולגרום לו לשתף פעולה בתיקון הליקויים.

איך מצליח אורן זריף לעזור לחולים וסובלים רבים?

הטיפול מתבצע על ידי 10 טינקטורות הבנויות ממתכת, אותן מצמיד זריף לאזורים החסומים בגוף. בעזרת יכולותיו ושיטותיו שפיתח במהלך שנים רבות, משחרר זריף את החסימות, על מנת שהגוף יוכל ליצור תהליך ריפוי. האנרגיה שאצורה ברכיב נפלטת בכיוון המרידיאניים, העוטפים את האזור החסום ובנוסף לחימום והשפעול בעזרת התדרים הדיסקרטיים, שהיו אצורים ברכיב, הם פותחים את החסימה. בתהליך ההכנה הרכיב עובר התמרה אנדותרמית וחימום ע”י הרתחה פיזית והעברת אנרגיה פסיכוקינטית, בתדרים ספציפיים על ידי אורן.
בזמן הטיפול בעזרת הרכיב, מופעל שפעול אקסותרמי ע”י המטופל במרידיאניים העוטפים את האזור החסום. לאחר פתיחת החסימה יונק הרכיב במהירות את שאריות האנרגיה החוסמת בזמן התהליך האנדותרמי זאת על מנת למנוע הישנות של החסימה.
זריף נוהג לעדכן כל מטופל ומטופל כי הטיפול אינו מהווה תחליף לרופאה הקונבציונאלית ותוצאות הטיפול אינדבידואליות ממטופל למטופל, לכן לא ניתן להתחייב על תוצאה ספציפית.

מכל העולם מגיעים אל אורן זריף היות ושיטת הטיפול מבוססת לרוב על טיפול אחד בלבד!

אורן זריף מסקרן את ערוצי התקשורת בארץ ובעולם. כיצד אדם אחד עם שליטה אבסולוטית בתת המודע המצוי בכולנו מצליח היכן שטובי הרופאים והמומחים מרימים ידיים?

כיצד הוא עושה זאת? אורן זריף הוא תופעה שאף מומחה עוד לא הצליח להסביר. בין היתר טיפל בהצלחה בנכים, משותקים, שבץ מוחי, סרטן, פרקינסון, כלי דם, בעיות לב קשות, פריצות דיסק, פיברומיאלגיה, לחץ דם, עיוורון, פסוריאזיס, דיכאון, סכיזופרניה, בעיות פוריות, תפקודי כליות ובעיות כבד ועוד מחלות חשוכות מרפא.

הטיפול של אורן זריף מורכב משלבים שונים, כשבמרכזם הוא מעורר את היכולות של מוחו לתקן ולרפא. כך הוא מסביר “אני מגרה את המקומות במוח שיכולים לגרום לרגנרציה. אני מפעיל את מרכזי התיקון והאיחוי”. זריף מעריך כי איננו רחוקים מן היום שבו מדעי המיקרוביולוגיה והביולוגיה-המולקולארית ילמדו לעשות “תיקונים” זעירים בד.נ.א כדי לתקן ליקויים בגופנו, או לרפא מחלות. ומוסיף כי “כנראה שאנו במרחק של עשור או שניים מכך. אך עד אז, יוכלו רק אנשים כמוני לעשות זאת. לא תמיד בשלמות, אבל במקרים רבים זה עדיף על פני כל אופציה אחרת”.

אורן זריף פיתח לאורך השנים שיטות מיוחדות דרך התת מודע, באמצעותם הוא עוזר מידי יום לאנשים חולים וסובלים אשר לא מצאו מזור ברפואה הקונבציונלית. במהלך השנים נפגש עם אישים בכירים ומכובדים ביניהם פרופסורים, רופאים, מדענים, פוליטיקאים, ספורטאים, אנשי דת ורוח ועוד רבים ומפורסמים.

מטופלים רבים מכל רחבי הגלובוס, נוהרים לקבלת טיפול בקליניקה של זריף, היות ובשיטת הטיפול של זריף לרוב יש צורך בטיפול אחד בלבד על מנת לפתוח את האיזורים החסומים בגוף, שבסופו יכולים המטופלים לחזור לארצם כבר באותו היום.

סיפורי הצלחה מהשטח: “חזרתי ללכת אחרי שהייתי מרותקת לכסא גלגלים”

במרפאה של זריף חולים וסובלים מצטופפים כמעט עד אפס מקום, ביניהם גם פרופסורים, רופאים, פיזיקאים ואנשי מדע הטוענים כי זריף הפך את הבלתי אפשרי לאפשרי.

ד׳’, חולה בטרשת נפוצה שהגיעה מרומניה, מספרת שלפני הטיפול של אורן זריף היא לא יכלה ללכת אפילו מטר אחד, ולאחר הטיפול חזרה לתפקד. למעשה בפועל, מספר אורן זריף המצב היה חמור עוד יותר. 
”א’ הגיעה במצב קשה מאוד בלי יכולת לאכול ולשתות, אלא רק באמצעות צינור שמגיע לבטן. בזכות הטיפול היא התחילה ללכת, הדיבור חזר לה, כיום אוכלת ושותה בכוחות עצמה ותודה לאל המצב שלה הרבה יותר טוב”.

המדע הקלאסי אינו יכול להסביר את התופעה

פרופסור אפריים א. מהפקולטה לכימיה באוניברסיטת תל אביב מספר שהגיע יחד עם בנו הקטן אשר סבל מכאבים עזים ברגלו “אף רופא לא הצליח לעזור לנו אבל אצל אורן זריף בתוך כמה דקות הילד נהיה בריא. אני עדיין המום. זה כנראה ייקח עוד הרבה שנים עד שאנשי המדע יוכלו להסביר את זה, אם בכלל. כרגע אני פשוט רוצה לומר לאורן זריף תודה רבה על שריפא לי את הילד”.

“הגוש בשד נעלם”

ירדנה החלימה ממחלת הסרטן אך נשארה מרותקת לכיסא הגלגלים בעקבות המחלה. ירדנה הגיעה אל הקליניקה של אורן זריף ולאחר הטיפול הצליחה לעמוד חזרה על הרגליים.
לאחר 3 שנים התגלה גוש בשדה הימני של ירדנה והרופאים מייד המליצו על ניתוח להסרתו. “הראשון שפניתי אליו היה כמובן זריף”, מספרת ירדנה. “בשבועיים שאחרי גילוי הגוש עברתי טיפול נוסף אצל אורן. חיכיתי קצת ואז נסעתי לבדיקת ממוגרפיה פרטית. לשמחתי הם לא גילו כל גוש בבדיקה! חזרתי לבית החולים, ביקשתי שיערכו לי צילום ממוגרפיה נוסף והצילום גילה שהגוש נעלם!
הרופאה יצאה ואמרה לי: “ירדנה אין לך שום דבר! חייכתי וסיפרתי לה שזה בזכות אורן זריף. השמחה הייתה מרובה. מאז הפכתי למעריצה גדולה של אורן זריף”.

הרגל שניצלה בזכות אורן

חדוה חלתה בכונדרוסרקומה, גידול ממאיר של תאי הסחוס. לאחר שעברה שני ניתוחים קשים ומסובכים ברגלה, הודיעו לה הרופאים שאין יותר מה לעשות מלבד כריתת הרגל.
“עמדתי בפני כריתת רגל” היא מספרת ,”אבל קראתי כתבות בעיתון על אורן זריף והחלטתי להגיע אליו…באתי והוא ממש הציל אותי. זה לא יאמן!”
היום בזכות הטיפול של אורן אני מרגישה טוב. הכאבים הנוראיים מהם סבלתי ירדו לפחות ב-85% אם לא יותר. אני לוקחת הרבה פחות כדורים נגד כאבים, אין מה להשוות בכלל! אני באמת מודה לאורן שהציל אותי”.

נס בזכות זריף – מעכשיו הולכת לבד!

אסתר, האפוטרופוסית של אחותה בת שבע, מספרת בהתרגשות על השינוי שחל בחיי אחותה בעקבות הטיפול המסור שלו זכתה אצל אורן זריף. “אחותי הייתה מרותקת למיטה קרוב לשנה, ובזכות הטיפולים של אורן זריף היא חזרה ללכת”. כשבת שבע נרפאה, סיפרה אחותה אסתר לרופאים המטפלים בבית החולים שבזכות אורן זריף קרה הנס שבזכותו היא יכולה ללכת.

בת שבע נפגעה ככל הנראה מתרופה שנתנו לה, אשר גרמה לה להיות מרותקת למיטה במשך כשנה, ולנוע אך ורק בעזרת כסאות גלגלים. “הבאנו אותה אל אורן זריף כשהיא מכופפת ועם תנועות רגליים לא רצוניות”, מספרת אסתר ומוסיפה “מרגע הטיפול אצל אורן המצב של אחותי השתפר, והיום תודה לאל היא כבר הולכת לבד על הרגליים ומרגישה טוב מאד. אנו מודים לקב”ה שהביא לנו את אורן זריף ומודים לאורן על היחס החם ועל הטיפול היעיל והמסור”.

הרופאים אמרו לא’ שסבלה מאירוע מוחי בן 8 שעות ועברה צנתור בעקבות זאת, שהיא לא תוכל ללכת, לראות ולשמוע. הטיפול אצל אורן זריף שינה את חייה ולאחר שישה חודשים של שיתוק, היא כיום מזיזה את רגליה וידיה. “אני מודה לאורן זריף על כל מה שהוא נתן לי. הוא החזיר אותי לחיים!”, היא מספרת.

“כשהשיתוק חזר, ישר ידעתי לאן ללכת”

ד”ר יוכי מכירה את אורן זריף מזה זמן רב ומספרת כי “לפני מספר שנים קיבלתי פציאליס, היה לי שיתוק בפנים בצד אחד. הייתי אצל טובי הרופאים בכל הארץ ולא הצליחו לסייע. הגעתי לאורן וזה עבר. כשנה לאחר מכן קיבלתי שיתוק בפנים בצד השני. הפעם כבר לא הלכתי לטובי הרופאים, ידעתי ישר לאן ללכת. באתי לאורן וברוך השם הכל חזר להיות כרגיל”

במקרה של שיתוק, מחצית הפנים נראית קפואה ונוקשה. לעיתים מלווה השיתוק גם בכאב. הסימפטומים עלולים לכלול בין היתר גם קושי בעצימת העין, כאבי ראש, איבוד חוש הטעם בקצה הלשון, שינוי כמות הרוק בפה ועוד.
תסמיני הפציאליס עלולים להופיע לאורך תקופה ארוכה, ולעיתים אף מספר שנים. עד אשר העצב חוזר לעצמו עדיין עלול האדם לסבול מתסימנים שונים הנובעים משיתוק העצב.
גם שאול מאשקלון סבל מפציאליס בחצי הפנים ומספר: “היה לי שיתוק בעצב הפנים, הגעתי לאורן זריף ולאחר הטיפול הכל הסתדר ברוך השם. הכל בסדר!”.

“מרגיש כאילו אורן מזרים אנרגיה ודם לגופי”

בעלה של ג’ הגיע לאורן זריף בעקבות מודעה בעיתון והיום הוא מודה על כך. אשתו ג’ מספרת “הייתי מרותקת לכיסא הגלגלים במשך תקופה ארוכה ובזכות הטיפול של אורן זריף היום אני יותר קלילה, מתיישבת ומתרוממת לבד, אחרי שנים שלא התהלכתי. עם הזמן אני מאמינה שאראה תוצאות נוספות, אני יציבה ומחזיקה את עצמי, כאשר בעבר אפילו לא הייתי מצליחה להרים וליישר את הידיים”.

סיפור הצלחה נוסף של אורן זריף מתמקד ביד משותקת שחזרה לתפקד בזכות טיפול של זריף, ושייך למריה בת ה-81 מפריס. ידה הימנית נפגעה קשות ונותרה כמעט משותקת בעקבות נפילה. לאחר שטופלה אצל טובי הרופאים בצרפת, בעלי שם עולמי ושילמה הון תועפות, בעלה שמע על אורן זריף והחליט לנסוע לארץ לטיפול. “אחרי שכל הרופאים אמרו שאין מה לעשות והיד תהיה משותקת, הגעתי לטיפול אחד אצל אורן, הרגשתי את האנרגיה שהוא מזרים לגופי, וראו זה פלא- הרמתי את ידי בפעם הראשונה מזה 6 חודשים! למריה יש מסר להעביר לאנשים סקפטיים לגבי טיפולו של זריף: “חשוב לי להסביר לאנשים סובלים, שיש תקווה גם אחרי שהרפואה הקונבנציונלית מרימה ידיים. אני מברכת אותו שיעזור לאחרים כפי שעזר לי”.

שחרור החסימות במוח והעלמת הדיכאון

אחת התופעות המדהימות שבה מטפל אורן זריף הינה טיפול בדיכאון, חרדות ולחץ נפשי. אורן זריף מצליח להתגבר באמצעות שיטות הטיפול שלו, על מקרי הדיכאון הקשים ביותר.
הסיפור של טובה מעורר השראה- ממצב שבו רצתה להתנתק ולא לפגוש אנשים, הפכה בחזרה לאדם שמח וחייכן וזאת לאחר הטיפול בשיטת התת מודע אצל אורן זריף. “הייתי בדיפרסיה” טובה מספרת. “הגעתי למצב שלא רציתי לדבר עם אנשים. היו לי כל הזמן מחשבות רעות. בזכות הטיפול יש לי תקווה שהכל יהיה בסדר. אני מרגישה כמו אדם חדש. תודה רבה לאורן זריף על כל מה שעשה לי”, היא מסכמת.

דיכאון היא בעיה נפוצה. כ- 5% עד 10% מן האוכלוסייה סובלת מן המחלה, בדרגת חומרה זו או אחרת, בכל זמן נתון. כיום ידוע שבעת דיכאון מתחוללים שינויים באופן בו פועל המוח. באמצעות שיטת הפסיכונקינזיס שבה מטפל אורן זריף, ניתן להשפיע על האזורים הרלוונטיים במוח, לפתוח את החסימות, כדי שהשדה האנרגטי יוכל לזרום בצורה נכונה. “‏המוח שלנו יכול לשלוט על הגוף בצורה מקסימלית”, אומר זריף. “השאלה איך גורמים למוח לרצות. אני מאמין שהסוד נמצא בתת המודע ולשם אני חותר בטיפול שלי”.

“אין ספק שהאל חנן את אורן זריף בכוחות מדהימים. הגעתי אליו במצב נפשי לא טוב, חייתי על כדורים וסבלתי מעודף משקל. היום אני שמחה לספר שבעקבות הטיפול כמות כדורי ההרגעה ירדה, ואני מאמינה שבקרוב אגמל מהם לחלוטין”. כך מתארת תהילה את סיפור ההצלחה שלה במלחמה בדיכאון.
גם מרים, שסבלה מקריסת מערכות מרוב מתח נפשי מספרת על השינוי שאורן זריף חולל בחייה. “משבוע לשבוע הלחץ הנפשי ירד, הביטחון העצמי עלה, וכאבי הראש חלפו לחלוטין. אני מודה לאורן זריף מכל הלב. הוא פשוט המלאך שלי”.

גם הסקפטים נרפאים

מוטי, ד”ר לפיזיקה מהשרון הגיע לקליניקה של אורן סקפטי ומיואש לאחר שניסה הכל כדי לטפל באולקוס ממנו סבל כעשור, בעיה שרק הלכה והחריפה. “הייתי מאוד סקפטי אבל החלטתי שאין לי מה להפסיד. במשך שנים נזקקתי לתרופות באופן קבוע ומאז הטיפול אצל אורן אני כמעט ולא נזקק להן יותר. אני רוצה לחזק את ידיו של אורן שעשה עבורי עבודה נהדרת וחסך ממני סבל של שנים. פשוט מדהים מה שהוא עשה. השיטה שלו עובדת ומחוללת פלאים”.

מטופלים רבים הפכו למעריציו של זריף, ויעידו על כך מכתבי התודה הרבים המצטברים בקליניקה ואלפי המטופלים המעוניינים להצטלם בסיום הטיפול ולהעיד על המקרה שלהם, לצד מאות הכתבות על הצלחותיו של זריף שפורסמו בכל כלי התקשורת בארץ ובעולם.

הכותב: אורן זריף

אורן זריף, מטפל בשיטת הפסיכוקינזיס ותת המודע עם מעל ל-20 שנות ניסיון. סיפורי הצלחה ועדויות של חולים וסובלים ממחלות כרוניות, מחלות קשות וחשוכות מרפא - כנגד כל הסיכויים.
אורן זריף אינו רופא ואינו מהווה תחליף לרפואה הקונבנציונלית
הטיפול נעשה באמצעות שיטת הפסיכוקינזיס
חלק מהסיפורים והכתבות של המטופלים
המובאים כאן פורסמו החל משנת 1995 והילך

יעניין אותך

בזכות אורן זריף זרקתי את מקל ההליכה!

אדם אחד מציל בעשר אצבעותיו מאות אנשים מסבל ומחלות קשות – ואפילו מבלי לגעת. נשמע דמיוני? לא אם ביקרתם באחת משמונה הקליניקות של אורן זריף ברחבי הארץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *